Led körte égő, Led Filament Retro kollekció,
Led Filament körte égő 6W, 45mm, 700 Lumen, 70W izzó helyett. E27, 4000 kelvin, természetes fehér, nem vibrál a fénye! Már csak a Lehel utcai üzletben
| Cikkszám | LLKFIL6W45MME27KSW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 6W |
| Fényáram | 700 lumen |
| Szín | 4200 kelvin |
| Világítási szög | 360° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*78 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 12 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led Filament 6W körte Led, 4000 kelvin, természetes fehér, E27, 500 lumen, 45x78mm. 50W hagyományos gyertya izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! Normál átlátszó bura, 4000 kelvin, természetes fehér fény, kifejezetten ezüst és króm színű lámpákba ajánljuk! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Már csak a Lehel utcai üzletben! Nem küldjük futárral! https://leddiszkont.hu/loportar-akcio.htmlNem küldjük futárral! https://leddiszkont.hu/loportar-akcio.html
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 17 db |
524 Ft + ÁFA (666 Ft)
Az akció csak 2026-05-05 és 2026-08-31 között érvényes!
